O Nas

Przedsiębiorstwo KADO POLSKA zajmuje się produkcją placów zabaw, mebli ogrodowych , palisad toczonych oraz korowanych do sadów jak również do winnic. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, na rynku radomskim działamy od 1997 roku.

Zapewniamy fachową oraz rzetelną pomoc w projektowaniu placu zabaw, mebli ogrodowych oraz ich produkcji i montażu w zależności od Państwa życzenia. W naszej ofercie mamy bogaty wybór asortymentu do aranżacji ogrodów i placów zabaw . Dzięki ciągłym inwestycjom nie tylko podnosimy nasze zdolności produkcyjne, ale przede wszystkim jakość świadczonych usług oraz poszerzamy ich zakres.

Nasze urządzenia są produkowane z palisady drewna sosnowego. Wszystkie elementy drewniane są zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych, impregnacją ciśnieniową. Systemy połączeń i mocowań są ocynkowane, a także odpowiednio zabezpieczone. W zależności od upodobania klienta oferujemy montaż naszych urządzeń w kotwach metalowych, zabezpieczonych powierzchniowo przed działaniem korozji.

Wysoka jakość i solidne wykonanie to podstawa naszej działalności. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, konkurencyjną cenę oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Naszym celem jest zadowolenie i radość klientów z naszych produktów i usług co daje nam poczucie, że nasza praca ma sens.

Serdecznie Zapraszamy Państwa do współpracy!